Pomoćnici: Radović Uroš i Todorović Nemanja
Strelci: 1-0 Košanin 32. min 2-0 Milenković 64. min
Žuti kartoni: Petrić, Košanin, Karišić (Bačka), Jovanović, Regan, Marković, Djordjević (Železničar)

BAČKA: Milojević, Milenković (od 90. min Janković), Petrić, Mijatović, Košanin, Kostić, Karišić, Marković (od 80. min Marković), Todorović, Bogdanović Veljko, Levićanin (od 70. min Radonjić)

ŽELEZNIČAR: Knežević, Kostić, Konatar, Plavšić, Ilić (od 73. min Sikimić), Radojičić, Jovanovićod 67. min Djordjević (od 78. min Tomić), Marković, Bayere (od 46. min Milošev), Regan, Stanimirović (od 67. min Petrović)

U 19. kolu Prve lige Srbije na stadionu Slavko Maletin „Vava“ sastali su se Bačka i Železničar.

Od samog starta utakmice Bačka je krenula angažovano i stavila do znanja igračima iz Pančeva šta joj je danas cilj, a to su tri boda. Posle početnog ispitivanja snaga na terenu, Bačka je preuzela inicijativu koju materijalizuje u 32. minutu golom Košanina posle odlično izvedenog prekida Karišića. Košanin je sa oko 6 metara glavom poslao loptu iza leđa nemoćnog Kneževića.

U drugih 45. minuta ista meta isto odstojanje. Bačka dominira ima inicijativu. U 63. min šou Milenkovića. Poneo je loptu sa nekih tridesetak metara od svog gola, pretrčao ceo teren sa loptom i ušao iskosa u kazneni prostor domaćih potom raspalio po lopti i matirao Kneževića tako da je ovim fenomenalnim golom poduplao vođstvo „Plavih“ na 2-0. Samo desetak minuta kasnije gosti smanjuju rezultat na 2-1 golom Sikirića, igrao se 74 minut. Gosti se bude i u 82. minutu preko Miloševa dolaze do izjednačenja na 2-2.

Od gotovog veresija, sladji deo kolača odlazi u Pančevo. Bačka – Železničar 2-2.