Žuti kartoni: Janković, Levićanin, Đorđević, Bogdanović Vu, Mažić, Bogdanović Ve (Bačka), Živojinović, Stojanović, Pejović, Da Silva Evando (Proleter)

BAČKA: Mićanović (G), Mažić, Bogdanović, Todorović, Tanasić, Levićanin, Vještica (K), Janković, Trifunović, Marinković

PROLETER: Dragićević (G), Jovanović (K), Joković, Janković, Tanasin, Bašanović, Mihajlović, Pejović, Živoinović, Stojanović, Mladenović

TOK UTAKMICE

1’ Meč je počeo, prvi sa centra kreću igrači Bačke

3’ Prvi prekršaj na utakmici prave igrači Proletera na sredini terena

6’ Bačka ima terensku inicijativu

9’ Todorović Tomislav izvodi aut za Bačku, baca loptu daleko u šesnaesterac gostiju koji se bolje snalaze i izbijaju loptu iz opasne zone

11’ Prvi žuti karton na utakmici dobijaju igrači Bačke, tačnije igrač sa brojem 30, Janković Miloš nakon oštrijeg starta

13’ Još jedan žuri karton na utakmici. Levićanin takođe dobija javnu opomenu nakon starta na sredini terena

14’ I ponovo Đorđević vadi žuti karton za igrače u plavim dresovima. Ovaj put opomenu dobija Todorović, igrač sa brojem 9

16’ Prva ozbiljnija šansa na utakmici. Nakon prodora, Živoinovićev šut sa nekih petnaest metara završava iznad gola Mićanovića

19’ Igra se čvrsto na sredini terena

20’ Nakon centaršuta Živojinovića u kazneni prostor “Plavih” Tanasić Petar najviše skače i izbija loptu u sigurnu zonu

23’ Novi žuri karton na utakmici dobija igrač Proletera Živojinović Viktor

28’ Nakon akcije proletera, Janković se našao oči u oči sa Mićanovićem i šutirao je sa ivice peterca, međutim Mićanović više nego siguran

35’ Gol za ekipu Proletera! Nakon izvođenja kornera od strane Živojinovića, loptu glavom ka golu Bačke skreće igrač Bačke Vještica Nemanja

39’ Žuti karton za igrača Proletera sa brojem 51 Stojanović Strahinju

43’ Igra se čvrsto na sredini terena sa dosta prekida, tj oštrih startova

45+1’ Kraj prvog poluvremena

46’ Počelo je drugo poluvreme

46’ Na poluvremenu izvešene tri izmene u ekipi Bačke, iz igre izašli Marinković, Džodan i Janković, a ušli Mandić, Milenković i Bogdanović Vukašin. Takođe izvršena zamena i u ekipi Proletera. Iz igre izašao igrač sa brojem 45 Živojinović, a u igru ušao Bertalan

50’ Žuti karton za Vukašina Bogdanovića

58’ I novi žuti karton na utakmici! Ovaj put javnu opomenu Đorđević izriče Ognjenu Mažiću

60’ Nakon oštrog starta na sredini terena, žuti karton dobija igrač Proletera, Nikola Pejović

62’ Četvrta izmena igrača u ekipi Bačke. Igru je napustio igrač sa brojem 32, Nemanja Trifunović, a u igru je ušao igrač sa brojem 14, Slađan Mijatović

65’ Izmena u ekipi Proletera. Iz igre izašao Mladenović, a ušao je Evandro Da Silva

68’ Nova izmena igrača Bačke. Izašao je Levićanin a ušao Luka Marković

69’ GOOOOOL! Vukašin Bogdanović nakon sjajne akcije i proigravanja od Petra Tanasića poravnava rezultat na 1:1!

75’ Igra se između dva šesnaestera sa puno čvrstih duela i faulova

80’ I dalje se igra čvrsto. Nema izglednih šansi ni kod jedne ekipe.

82’ Novi žuti karton za igrača Priletera. Opomenut je Da Silva

84’ Mladenović sjajno šutira sa nekih 18 metara iskopao, međutim Mićanović sjajnom intervencijom loptu izbija u korner

88’ Još jedan žuti karton na utakmici! Veljko Bogdanović, igrač Bačke dobija javnu opomenu

90’ Četvrti sudija obaveštava da će se igrati još 5 min sudijske nadoknade

90+3’ Izmena golmana u ekipi Proletera! Umesto Dragićevića u igru ulazi Petrić Nikola

95+5’ Kraj regularnog dela susreta. Slede jedanaesterci

ŠESTI PENAL: Jovanović promašuje. Šuta snažno iznad gola Mićanovića

SEDMI PENAL: Tanasić Petar ne pogađa gol!

OSMI PENAL: Mićanović sjajnom odbranom skida loptu iskusnom Tanasinu!

DEVETI PENAL: Milenković pogađa!

DESETI PENAL: Joković promašuje! Pogađa prečku

JEDANAESTI PENAL: Todorović pogađa

DVANAESTI PENAL: Ortiz promašuje Šutira snažno preko gola i time šalje Bačku u osminu finala Kupa Srbije!