Sudija: Sami Alšurai (Saudijska Arabija).
Strelci: Dragić u 8, Novevski u 15, Tasić u 37, Sedlar u 49 i u 62. minutu.

OFК Bačka: Grčić, Novevski, Dragić, Pantić, Milanov, Šarac, Zindović, Tasić, Vojislav Balabanović, Nemet, Panjak. Još su igrali, Rakić, Jevtić, Sedlar, Ilić, Gluvić, Manojlović, Leđanac, Eror, Trifunović, Petković.

ČSК Pivara: Ćulibrk, Saračević, Šoven, Panić, Siljanovski, Gajdobranski, Nebojša Zagorčić, Todorić, Nikola Zagorčić, Cicmil, Perunović. Igrali su još, Antonić, Jokić, Štrbac, Lovre, Sarmatovski, Zorić i Stojčević.

Gosti iz Čelareva nastupili su bez četvorice standardnih prvomtimaca, pa su značajno olakšali put do visoke pobede svom domaćinu.

U 8. minutu, Dragić je udarcem glavom sa pet – šest metara smestio loptu u levi ugao gola, golmana Ćulibrka, za dođstvo domaćih od 1:0. Na 2:0, povisio je Novevski u 15. minutu, pogodivši iz neposredne blizine gola, donji levi ugao gola, čuvara mreže gostiju. Кonačan rezultat prvog poluvremena 3:0, postavio je Tasić u 37. minutu. Nekadašnji igrač ČSК Pivare je sa pet – šest metara, udarcem po zemlji, poslao loptu u donji levi ugao protivničkog gola.

Gosti su u drugom poluvremenu još dva puta vadili loptu iz mreže. Sedlar je u 49. minutu, sa sedam – osam metara pogodio donji levi ugao gola gostiju za 4:0. Кonačan rezultat utakmice 5:0, postavio je u 62. minutu novim golom Sedlar, koji sa šest – sedam metara po sredini gola poslao poluvisoku loptu u mrežu Čelarevljana.