Strelci: 1-0 Popović 55. min (iz jedanaesterca)
Žuti kartoni: Mirković, Divac, Švonja Mijić (Mladost Gat) Kostić (Bačka)

MLADOST GAT: Mitrović, Milovanović, Popović (od 85. min Švonja), Marković (od 58. min Dimitrić), Souza, Divac, Vidakov (od 75. min Stanić), Ožegović, Sekulić, Sević, Mijić

BAČKA: Milojević, Košanin, Kostić, Mijatović, Petrić, Njamculović (od 55. min Radonjić), Mandić, Todorović (od 81. min Janković), Karišić, Ristovski (od 61. min Bogdanović Vu.), Keča

Po neverovatnim i veoma teškim uslovima za igru u okviru 2. kola Prve lige Srbije na stadionu ČSK-a u Čelarevu sastali su se Mladost Gat i Bačka.

Posle uvodnog ispitivanja snaga prvu pravu priliku za promenu početnog rezultata imala je ekipa Mladosti kada je Marković uposlio Sekulica, a ovaj dobro sutirao sa nekih 7-8 metara pravo u dobro postavljenog Milojevića.

Bilo je par polušansi pred oba gola, ali se na poluvreme otislo rezultatom 0-0.

Tek što je krenulo drugo poluvreme sudija Matić je pokazao na belu tačku u 54. minutu. Siguran izvodjač najstrože kazne bio je Popović za vođstvo domaćih od 1-0.

Pokušavali su igrači Bačke doći do poravnanja rezultata ali je ekipa Mladosti uspešno sačuvala stečenu prednost do kraja utakmice. Mladost Gat-Bačka 1-0.