Stadion: Mladost u Lučanima
Gledalaca: Bez prisustva publike
Glavni sudija: Milan Ilić
Pomoćnici: Ivica Stojanović i DejanDimitrijević
Strelci: 0-1 Zličić 17. min 1-1 Šatara 27. min 2-1 Bojović 81. min (iz jedanaesterca)
Žuti kartoni: Samuel Regis Baha, Milošević B, Krajišnik (Mladost), Klisura,Jovanović, Ratković, Djordjević (Bačka)

MLADOST: Zečević, Milošević B, Šatara, Krajišnik, Ješić, Cvretković,Babić (od 49. min Bojović), Radivojević (od 90. min Stanisavljević), Regis, Samuel, Mićević, Jovanović L. (od 90. min Jovanović P.)

BAČKA: Milojević, Jovanović, Klisura, Zdravković, Mijatović, Škorić, Eskić (od 73. min Pantić), Velemir (od 55. min S. Stojanović), Zličić (od 90. min Radjen), Djordjević, Paradjina (od 73. min Ratković)

U jednoj pravoj prvenstvenoj utakmici večeras u Lučanima pobedu je odnela ekipa Mladosti, iako su igrači Bačke imaili prednost od 17. minuta golom Zličića.

Posle boljeg otvaranja utakmice, Bačka je svoju bolju igru u tom periodu krunisala golom i povela 1-0. Radost igrača Bačke trajala je svega deserak minuta pošto je Šatara izjednačio na 1-1 u 27. minutu što je bio i konačan ishod prvih 45 minuta, iako su obe ekipe imale prilika za po jos koji gol u prvom poluvremenu.

U nastavku ekipa Mladosti je stezala obruč oko gola Alekse Milojevića, ali su tek u 81. minutu iz jedanaesterca uspeli da dođu do prednosti od 2-1 golom Bojovića i tako dođu do trijumfa i nova tri boda. Imala je i Bačka nekoliko izglednih prilika i u drugih 45 minuta, ali nije uspela da postigne pogodak s kojim bi se sigurno u Bačku Palanku vratila ne poražena.

Dakle, Mladost – Bačka 2-1. Bodovi ostaju u Lučanima.