BAČKA – RAD 0-1 (0-1): Slavko Maletin Vava
Pomoćnici: Milan Pašajlić i Čedomir Anfrejić
Strelci: Novaković M. 23. min 0-1
Žuti kartoni: Pantić, Žakula (Bačka), Kahriman, Lazarević, Novaković, Busnić (Rad)

BAČKA: Milojević, Jovanović, Mijatović, Radjen, Škorić (od 74. min Eskić), Pantić (od 46. min Velemir), Zličić (od 46. min Pisačić), Žakula, Djordjević (od 53. min Stojanović), Krčmarević, Gavrić (od 89. min Ratković)

RAD: Kahriman, Blažić (od 60. min Trninić),Ciger, Busnić, Živković (od 89. min Milutinović), Novaković (od 72. min Trifunović), Djorić, Djurić, Radivojević, Lazarević, Jovanović (od 72. min Damjanović)

Na stadionu Slavko Maletin “Vava” nastavio se niz loših rezultata Bačke. Ovog puta ekipa Rada je bila bolja od Bačke rezultatom 1-0, a jedini pogodak na meču postigao je Novaković u 23. minutu.

Nije “Plavima” pomogla ni promena trenera, lopta neće pa neće u gol. Stigao je Goran Milojević umesto Dejana Rađenovića da proba da trgne ekipu iz letargije, ali na žalost ni danas Bačka nije uspela da nađe put lopti do mreže danas odličnog golmana gostiju Damira Kahrimana. Bilo je prilika na obe strane igralo se otvoreno i dosta borbeno. Ekipa Rada je uspela da iskoristi jednu šansu u tom 23. minutu i do kraja susreta sačuva stečenu prednost za nova tri boda.

Na kraju Bačka – Rad 0-1. Bodovi odlaze na Banjicu.