Omladinska liga Vojvodine – Play-OFF

OFK BAČKA – FK ŽELEZNIČAR 2-2 (1-0)

Glavni sudija: Latinović Luka
Pomoćnici: Dragan Šolaja i Petar Dražić
Strelci: 1-0 Nemet u 9. min 1-1 Lunc 51. min 2-1 Ileš u 77. min 2-2 Kovačević 86. min
Žuti kartoni: Kovačević (Železničar)

BAČKA: Maleš (od 46. min Šarko), Serdar, Pajkanović, Marinković, Nemet, Trifunović, Zindović (od 71. min Ileš), Proković, Karanović (od 58. min Radaković), Petković (od 58. min Adžić)

ŽELEZNIČAR: Velimirović, Lunc, Aleksić, Vasić, Šefkerinac, Jaramaz, Ljauko (od 74. min Ambraš), Šaponjić (od 82. min Kovačević), Luković, Petrović, Babin

Spuštena je zavesa na ovogodišnju sezonu omladinaca u Kvalitetnoj Ligi Vojvodine. Šampion je ekipa Bačke!

Momci u plavim dresovima dominirali su kroz celu sezonu i zasluženo su došli do trofeja i prilike da se kroz baraž domognu učešća u Kvalitetnoj ligi Srbije boreći se sa najvećim klubovima u Srbiji.

Danas su puleni Ivana Stojkovića odigrali poslednju utakmicu u sezoni protiv ekipe Železničara iz Pančeva i u jednoj slavljenickoj atmosferi koja je vladala na stadionu Slavko Maletin “Vava” odigrali nerešeno 2-2.

Viđena je dobra i energična utakmica. Nemet je u 9. minutu doveo ekipu Bačke u vođstvo od 1-0 evrogolom sa nekih 18 metara. Lunc je početkom drugog poluvreme izjednačio rezultar na 1-1. Rezervista David Ileš vratio je prednost na stranu domaćih, da bi Kovačević u 86. minutu postavio konačan rezultat utakmice Backa-Železničar 2-2.

Posle završene utakmice upriličena je svečana ceremonija dodele pehara za najbolju ekipu omladinaca u Vojvodini.

Ovom prilikom čestitamo omladincima Bačke i njihovom treneru Ivanu Stojkoviću na osvajanju šampionske titule i želimo im puno sreće i uspeha u baražu za popunu Kvalitetne lige Srbije.