Glavni sudija: Milanović Miloš (Ćuprija)
Pomoćnici: Grujić Jovan i Djorović Nikola
Strelci: 0-1 Križan 49. min 1-1 Trifunović 60. min 1-2 Kržan 89. min
Žuti kartoni: Pajkanović (Bačka), Jovanović (Zemun)

BAČKA: Matić, Proković, Serdar, Pajkanović, Marinković (od 50. min Kljajić), Nemet, Trifunović, Petković (od 60. min Radaković), Karanović (od 87. min Raščanin), Gostović, Zindović

ZEMUN: Gundžulić, Jovanović, N. Jovanović, A. Jovančević, Kuzmanović, Paunović (od 70. min Čvoro), Lazarević (od 71. min Cakić), Stokić, Kržan (od 87. min Miladinović), Nenadović (od 87. min Pavlović), Petrović

Danas je na stadionu Slavko Maletin “Vava” odigrana prva utakmica baraža za popunu Omladinske lige Srbije gde su se sastale ekipe Bačke i Zemuna. Na obe strane viđena je dopadljiva igra gde su obe ekipe u utakmicu ušle otvoreno i ambiciozno. U prvih 45. minuta viđeno je par dosta dobrih prilika na obe strane, ali se na odmor otišlo “praznih mreža” 0-0.

Tek što je počelo drugo poluvreme, tj u 49. minutu gosti dolaze do prednosti preko Križana. Domaće igrače je taj gol Zemuna naterao da pojačaju tempo što je odmah dalo rezultat, te je Trifunović posle jedne odlične akcije poravnao rezultat na 1-1.

Gosti su do vredne pobede stigli u 80. min ponovo preko Križana i tako pred revanš u nedelju stekli kakvu takvu prednost.

Na kraju Bačka – Zemun 1-2.