Strelci: 4’ – Bogdanović Vukašin, 26’ – Milenković (Bačka), 45 + 2 Ranđelović, 84’ Pantić (TIMOK)
Žuti kartoni: Marković, Milojević, Bogdanović Ve, Bogdanović Vu, Mandić, Marković, Radonjić (Bačka), Rudić, Anđelović,
Crveni kartoni: Mandić (Dva žuta), Radonjić (Dva žuta) (Bačka)

TIMOK: Jovanović (G/K), Pantić, Dragičević, Nikolić, Rudić, Stajković, Anđelivić, Davidović, Blagojević, Rošević, Mitrović

BAČKA: Milojević (G/K), Milenković, Bogdanović Veljko, Petrić, Košanin, Ristovski, Todorović, Mijatović, Bogdanović Vukašin, Mandić, Marković

TOK UTAKMICE

1’ Utakmica je počela

3’ Obe ekipe ulaze izuzetno čvrsto u susret

4’ GOOOOOOLLLL!!!! Nakon sjajnog prodora, mladi Vukašin Bogdanović postiže gol za Plave! Ajmooo Plavi

6’ Mlei Bogdanović Vukašin ponovo se našao u sličnoj situaciji kao kod prvog gola, ovaj put slabije šutira i golman Jovanović nema težak posao

10’ Igra se rasplamsava, TIMOK se budi i nešto više napada

16’ Igra se u glavnom između dva šesnaesterca

19’ I dalje se igra uglavnom na sredini terena sa dosta čvrstih duela

21’ Dobra šansa za TIMOK preko Nikolića, međutim Milojević sjajnim istrčavanjem sprečava promenu rezultata

25’ GOOOOOOOOLLLLL!!!! Milenković nakon sjajnog prodora poveća prednost plavih na 0:2!!!!

35’ Odlična prilika za ekipu Timoka koju golman Milojević osujećuje

37’ Žuti karton za ekipu Bačke. Javnu opomenu dobija Luka Marković

44’ Drugi žuti karton na utakmici za ekipu Bačke. Opomenut je Milenković

45’ Gol za TIMOK. Ranđelović snažnim šutem matira Milojevića

47’ KRAJ PRVOG POLUVREMENA

DRUGO POLUVREME

49’ Bačka bolje otvara drugo poluvreme i već stvara nekoliko prilika i poluprilika

58’ Žuti karton za Vukašina Bogdanovića

60’ Novi žuti karton za igrača Bačke, ovaj put na sredini terena prekršaj pravi Mandić zbog čega mu Vučićević izriče prvu javnu opomenu

68’ I još jedan žuti karton za Plave. Veljko Bogdanović

69’ Prva izmena u ekipi Bačke. Ristovski izlazi iz igre, a ulazi Radonjić

74’ Niva izmena u ekipi Bačke. Izlazi strelac prvog gola Vukašin Bogdanović, u igru ulazi Levićanin

83’ Penal za TIMOK. Nakon igranja rukom u šesnaestercu, Mandić dobija drugi žuti karton zbog prigovora

85’ Pantić siguran sa bele tačke za izjednačenje

88’ Žuti karton za Anđelovića igrača Timoka

90’ Još jedan crveni karton za igrača Bačke. Drugi žuti karton dobija igrač sa brojem 19, Radonjić