Dva igrača Bačke Aleksa Milojević i Nikola Njamculović dobili su poziv da se prikljuce selekcijama mlade i omladinske reprezentacije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Mladi i pouzdani čuvar mreže „Plavih“ dobio je poziv od selektora Ilije Stolice za utakmice sa ekipama Poljske i Estonije, dok je mladi i prrspektivni Nikola Njamculović dobio poziv od selektora generacije U 19 za kvalifikacionu utakmicu sa odabranom selekcije Holandije.

U klubu su sa ponosom prihvatili ove pozive i poručili da im je čast što njihovi igrači dobijaju pozive pod zastavu sa državnim grbom i poželeli svojim igračima puno sreće i uspeha u dresu reprezentacije Srbije.

Svakako da je ovo podstrek i za sve ostale igrače našeg kluba da se dobrim radom izbore za poziv pod „zastavu” sa državnm grbom.

Aleksi i Nikoli čestitamo i želimo da dostojno reprezentuju naš klub.