Strelci: 0-1 Bosić u 53. min 0-2 Bakić 90+1 min

BAČKA: Milojević, Paradjina, Mijatović, Lakić-Pešić, Nedeljković, Pantić, Ratković, Zličić, Eskić, Kaspars, Stojanović

Igrali su još: Pilipović, Trifunović, Pisačić, Njamculović, Žakula, Mihailović

OLIMPIJA: Frelih, Andrejašić, Korun, Samardzic, Pavlović, Ostrc, Elšik, Ivanović, Zeljković, Bosić, Vombergar

Igrali su još: Vidmar, Boakye, Šme,Fink, Vidovšek, Bakić, Perković, Basera, Adamec, Ratnik, Bončina, Petrović, Kurež

U svojoj poslednjoj utakmici na pripremama u Puli ekipa Bačke je doživela poraz od šampiona Slovenije, ekipe Olimpije rezultatom 2-0.

U prvih 45. minuta igralo se taktički disciplinovano na obe strane. Bilo je nekoliko dobrih prilika na obe strane, ali na pauzu između dva poluvremena otišlo se sa rezultatom 0-0.

Oba trenera izmenila su pi nekoliko igrača na poluvremenu. Tek što je počelo drugo poluvreme Olimpija dolazi do prednosti pogotkkm rezerviste Bosića u 53. minutu susreta.

Posle pogodka Ljubljančana igralo se nešto otvotenije na obe strane ali nije bilo golova sve do sudijske nadoknade kada je Bakić doveo Olimpiju u vođstvo 2-0 što je bio i konačan rezultat ovog susreta.

Bačka se posle utakmice sa Olimpijom vraća za Bačku Palanku gde nastavlja pripreme za prolećni deo sezone u Ling Long Superligi Srbije.